szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Reklamacje

Reklamować mogą Państwo uszkodzone paczki dostarczane przez kuriera, niekompletne lub błędnie skompletowane zamówienia.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek podejrzenia co do nienaruszalności paczki - zerwana folia z pudełka, pogniecione pudełko - prosimy o zgłoszenie reklamacji bezpośrednio kurierowi i niezwłoczny kontakt z nami.

Prosimy pamiętać, że jeżeli zawartośc została uszkodzona w wyraźny sposób podczas transportu będziemy potrzebować protokołu uszkodzenia paczki spisanego przez kuriera w Państwa obecności.

W przypadku reklamacji dotyczących błędów w zamówieniu - niekompletne zamówienie, pomylone produkty itp. należy zgłaszać w naszym biurze obsługi klienta.

 

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl