szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Zwroty i wymiana

Informacje na jakiej zasadzie obsługujemy zwroty i realizujemy gwarancję. Proszę zapoznać się z naszą procedurą reklamacji i dowiedziec się jak zrealizować wymianę towaru.

Zwroty

Informacje dot. przedsiębiorców: Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot... więcej »

Reklamacje

Reklamować mogą Państwo uszkodzone paczki dostarczane przez kuriera, niekompletne lub błędnie skompletowane zamówienia. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek podejrzenia co do nienaruszalności paczki - zerwana folia z pudełka, pogniecione pudełko - prosimy o... więcej »

Wymiana

Nie wymieniamy zakupionych produktów, dlatego prosimy o rozważne dokonywanie zamówień. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek wątpliwości przed dokonaniem zakupów, służymy dobrą radą i pomocą - wystarczy, że Państwo się z nami skontaktują. więcej »

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl