szukanie zaawansowane »
Jesteś w: ProduktyHaccp.pl » Pomoc » Dostawa
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Dostawa

Informacje dotyczące dostawy zamówień realizowanych w naszym sklepie. Jakie metody dostawy oferujemy, aktualne ceny i czas realizacji dostawy. Nasza procedurą zwrotu uszkodzonej paczki.

Koszt dostawy

Aby świadczyć najwyższej jakości usługi oraz by mieć kontrolę nad wysłanymi paczkami, wszystkie nasze zamówienia wysyłamy poprzez firmę kurierską K-EX lub GLS. Przewidywany czas doręczenia przesyłki wynosi 2-3 dni robocze. Koszty transportu zależy od wagi... więcej »

Uszkodzone paczki

Jeżeli po otrzymaniu paczki, mają Państwo jakiekolwiek podejrzenia co do jej nienaruszalności - zerwana folia z pudełka, pogniecione pudełko - prosimy o zgłoszenie reklamacji bezpośrednio kurierowi i niezwłoczny kontakt z nami. Prosimy pamiętać, że jeżeli... więcej »

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl