szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Regulamin

 1. Właścicielem sklepu internetowego produktyHACCP.pl jest PROHACCP Sp. z o.o. z siedzibą w Cedzyna 1d 25-900 Kielce NIP 657-284-86-39, zwana dalej PROHACCP Sp. z o.o. lub sklepem internetowym. Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz każda osoba prawna posiadająca siedzibę na terytorium Polski - zwana dalej Kupującym.
 2. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internetowej i mieści się pod adresem: www.produktyHACCP.pl Przedmiotem działalności sklepu internetowego jest sprzedaż produktów wspomagających system HACCP. Szczegółowy spis produktów wraz z podaniem cen jednostkowych (detalicznych) znajduje się na stronie internetowej sklepu. Podane ceny są cenami netto i nie zawierają podatku od towarów i usług . Ceną wiążącą dla Kupującego i "PROHACCP Sp. z o.o." jest cena wskazana na stronie internetowej w momencie złożenia zamówienia na dany towar przez Kupującego, cena wiążąca musi być wyższa niż 1 zł w przeciwnym wypadku ofertę uznaję się za nieprawidłową wynikającą z błędu "PROHACCP Sp. z o.o."
 3. Warunkiem koniecznym do realizacji zamówienia jest poprawne wypełnienie przez Kupującego formularza rejestracji konta internetowego.
 4. Kupujący może wybrać następujące formy płatności (sklep produktyHACCP.pl może czasowo wstrzymać rodzaj przyjmowanych płatności):

  - kartą kredytową - należność pobierana za pośrednictwem serwisu Płatności.pl

  - przelewem bankowym - należność pobierana za pośrednictwem serwisu Płatności.pl

  - bezpośrednim przelewem na numer konta podany na stronach sklepu produktyHACCP.pl.

  - za pobraniem - należność pobierana przez kuriera doręczającego przesyłkę

  Kupujący wpłaca koszty transportu + wartość zamówionego towaru,
 5. Na życzenie Kupującego, PROHACCP Sp. z o.o. wystawi i wyśle Kupującemu fakturę VAT. Kupujący, będący płatnikami VAT, zobowiązani są podać swój numer NIP oraz upoważnić firmę PROHACCP Sp. z o.o. do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy.
 6. Dane osobowe podane w formularzu rejestracyjnym są przetwarzane przez firmę PROHACCP Sp. z o.o. do celów realizacji zamówienia (umowy sprzedaży) oraz do celów marketingowo-promocyjnych zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych.
 7. Towar jest dostarczany Kupującemu za pośrednictwem firmy kurierskiej. Towar zostaje wysłany w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty w przypadku towarów dostępnych na magazynie, natomiast według ustalonego terminu dla towarów o statusie "Na zamówienie" klient jest informowany o przewidywanym czasie wysyłki paczki. O dostępności produktu klient jest informowany na stronie danego produktu oraz poprzez wiadomośc email, wysłaną na adres podany w zamówieniu. Dostawy oraz odbiór towaru możliwy jest tylko na terytorium Polski.
 8. W przypadku towarów ze statusem "na zamówienie" termin przyjęcia do realizacji jest uzależniony od dostępności towaru u dystrybutora.
 9. W sytuacji, gdy zrealizowanie zamówienia jest niemożliwe firma PROHACCP Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym nowego terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.
 10. Przed odebraniem przesyłki od kuriera Kupujący jest zobowiązany sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności powinien zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb zabezpieczających przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi ślady uszkodzenia, plomby lub taśmy są uszkodzone i zakupiony towar jest uszkodzony lub niekompletny - Kupujący powinien odmówić przyjęcia przesyłki i sporządzić w obecności kuriera protokół szkody, w którym zawarty będzie opis uszkodzeń lub braków, a także data i godzina doręczenia. Następnie Kupujący powinien skontaktować się niezwłocznie z nami celem wyjaśnienia sytuacji. Przed zwrotem reklamowanego towaru uprasza się o kontakt ze sklepem www.produktyHACCP.pl
 11. Zgodnie z ustawą o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie kodeksu cywilnego z dnia 27 lipca 2002 r firmę PROHACCP Sp. z o.o. odpowiada wobec Kupującego za niezgodność towaru z umową na warunkach określonych tą ustawą. W przypadku niezgodności towaru z umową reklamowany towar wraz z pismem określającym tą niezgodność oraz żądanie dot. usunięcia tej niezgodności, Kupujący powinien wysłać za pośrednictwem firmy kurierskiej na adres PROHACCP Sp. z o.o. Domaszowska 143, 25-420 Kielce, na własny koszt.
 12. Firma PROHACCP Sp. z o.o. ustosunkowuje się do żądania Kupującego niezwłocznie. Czas odpowiedzi może wynieść najwyżej 14 dni od dnia otrzymania towaru i pisma od Kupującego.
 13. W przypadku, gdy żądania Kupującego uznane zostaną za zasadne firma PROHACCP Sp. z o.o. ponosi wszystkie koszty związane z dostawą naprawionego lub nowego towaru. W przeciwnym razie koszty ponosi Kupujący.
 14. Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem musi być przesłane na adres Domaszowska 143, 25-420 Kielce. Zwrot w takim wypadku następuje na koszt Kupującego.
 15. Zwracany w takim trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wówczas gdy zostanie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, a sam towar będzie w stanie niezmienionym, zwłaszcza nie będzie nosił żadnych śladów używania.
 16. Firma PROHACCP Sp. z o.o. gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zamówienia po odjęciu kosztów transportu. Pieniądze zostaną przekazane na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.
 17. Do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy PROHACCP Sp. z o.o. a Kupującym dochodzi z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez PROHACCP Sp. z o.o.
 18. Zamówienie potwierdzane jest pocztą elektroniczną w ciągu 24 godzin roboczych.
 19. Oferta sklepu internetowego produktyHACCP.pl nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego, a zatem złożenie zamówienia przez Kupującego nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy. Klient wypełniając formularz zamówienia składa ofertę kupna określonego towaru.
 20. Wszystkie wymienione produkty, nazwy oraz znaki towarowe są użyte w celach identyfikacyjnych i są lub mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli.
 21. Kolory i wielkośc produktów na zdjęciach może się różnic od rzeczywistcyh kolorów i rozmiarów.
 22. Zakładając konto oraz dokonując zakupów w internetowym sklepie produktyHACCP.pl użytkownik akceptuje powyższy regulamin.
 23. W przypadku nie dokonania płatności zamówienie zostaje anulowane po upłynięciu 14 dni roboczych, od momentu złożenia zamówienia na sklepie.
 24. Anulowanie zamówienia przez klienta może nastąpić tylko i wyłącznie pisemnie poprzez e-mail.

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl