szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Polityka prywatności

Ochrona prywatności naszych klientów ma dla nas ogromne znaczenie. W związku z tym przedstawiamy Państwu dokument wyjaśniający zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Klientach sklepu www.produktyHACCP.pl

Zapewniamy Państwu możliwości wynikające z Ustawy o ochronie danych osobowych, a w szczególności związane z prawem do wglądu w swoje dane osobowe oraz wprowadzaniem zmian. Informacje dotyczące naszych Klientów mogą być przekazywane uprawnionym organom publicznym oraz w przypadku niezapłacenia należności dla " PROHACCP Sp. z o.o." podmiotom prowadzącym w jego imieniu postępowanie związane z dochodzeniem należności.

  • Rejestracja
    Podczas rejestracji konieczne jest podanie m.in. swoich danych kontaktowych (m.in. imię, nazwisko, adresu mailowego) Podanie tych danych jest warunkiem koniecznym do dokonania zakupu. Podane dane wykorzystywane są do sprawdzenia, czy dana osoba spełnia warunki rejestracji oraz do poprawnego wystawiania dowodów zakupu. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po zalogowaniu się do swojego konta.
  • Adres IP oraz Cookies
    Na podstawie ogólnych zasad realizowania połączeń internetowych firma "PROHACCP Sp. z o.o." zbiera ogólne informacje o odwiedzających nasz sklep gromadząc informacje np. o adresie IP lub cookies. Te dane są wykorzystywane do monitorowaniu ruchu w naszym sklepie tak aby dostosować ofertę towarową do oczekiwań naszych Klientów.
  • Linki
    Na naszych stronach umieszczamy także linki pozwalające na przejście na inne strony internetowe. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż firma "PROHACCP Sp. z o.o." nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach internetowych.

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl