szukanie zaawansowane »
  FBK to duńska firma produkująca wysokiej jakości produkty przeznaczone do czyszczenia. Już od 1887 roku koncentruje się ona na segmencie profesjonalnych produktów do czyszczenia. Obecnie FBK jest jednym z liderów na świecie, odpowiadającym na coraz to nowe potrzeby klientów w zakresie sprzętu do czyszczenia.   W Polsce FBK reprezentowane jest prz ...
więcej »

Zwroty

Informacje dot. przedsiębiorców:

Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Zwrot produktów w takim wypadku następuje na koszt Kupującego, tzn. że pokrywają Państwo koszty przesyłki do naszej firmy.

Firma PROHACCP Sp. z o.o. właściciel sklepu internetowego produktyHACCP.pl gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zamówienia po odjęciu kosztów transportu lub pobrania zapłaty. Pieniądze zostaną przekazane na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.

Informacje dot. osób fizycznych:

Zgodnie z Ustawą z dnia 25 grudnia 2014 roku o prawach  konsumenta. Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia zwracanych produktów (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niz 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy wraz z towarem oraz fakturą VAT musi być przesłane na adres:

PROHACCP Sp. z o.o.
25-900 Kielce,
Cedzyna 1d
z dopiskiem "Zwrot zamówienia nr: NUMER ZWRACANEGO ZAMÓWIENIA"

Zwracany w takim trybie towar zostanie przyjęty wyłącznie wówczas gdy zostanie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym opakowaniu, a sam towar będzie w stanie niezmienionym, zwłaszcza nie będzie nosił żadnych śladów używania.

Firma PROHACCP Sp. z o.o. właściciel sklepu internetowego produktyHACCP.pl gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zamówienia po odjęciu kosztów transportu lub pobrania zapłaty. Pieniądze zostaną przekazane na rachunek bankowy wskazany przez Kupującego.

Logowanie

Nie masz konta?
Zarejestruj się

Ważne informacje

Płatności

Zobaczcie Państwo jakie formy płatności obsługujemy w naszym sklepie internetowym, jak długo trwa księgowanie przelewów na naszych kontach bankowych, jakie są numery naszych kont bankowych i w jaki sposób wystawiamy faktury VAT.

Szybki kontaktProjekt i realizacja ARENA INTERNET | Hosting HostingFirmowy.pl